"Dwanaście warunków Pani Prezes" Marta Milda RECENZJA PRZEDPREMIEROWA

Kochani 

Dziś przychodzę do Was z najnowszą książką Marty Mildy,
 która ukaże się prawdopodobnie w 2019 roku. 
Przeczytajcie moją opinię na ten temat...


Głównym bohaterem książki jest Michał, dwudziestoletni student historii, mieszkający z kolegą we Wrocławiu. W chwili, gdy go poznajemy wiedzie biedne życie studenckie. Aby móc pomóc mamie, która zmaga się z ciężką chorobą, chłopak pracuje na myjni samochodowej. Tam poznaje wyjątkową kobietę, która przyjeżdża, aby umyć swój samochód. Kobieta ma około 40 lat i jak się potem okazuje jest Prezesem Holdingu. Między Michałem, a Panią Prezes wytwarza się dziwne uczucie. Czy to miłość? Ze strony Michała na pewno, a jak można nazwać tę relację ze strony Pani Prezes? Dowiecie się czytając tę książkę...

Autorka w swojej książce przedstawiła bardzo trudną relację między dwojgiem ludzi. Relację,w której każda ze stron oczekuje, a także odczuwa coś innego. On - młody student, w chwili, gdy poznaje Martę czyli Panią Prezes zakochuje się w niej. Z każdą chwilą spędzoną razem z nią, coraz bardziej się o tym przekonuje. Natomiast ona traktuje to jako czysty układ bądź umową. Płaci chłopakowi za to, aby spędzał z nią upojne chwile. Gdy ten się przeciwstawia i buntuje, ona podpisuje z nim umowę, która określa 12 warunków ich współpracy. Co się musi wydarzyć, aby zimna Pani Prezes zmieniła się w ciepłą i kochającą kobietę...przeczytajcie sami :)

Już od samego początku, sama okładka przyciąga uwagę czytelnika. Możemy na niej zobaczyć kobietę w czerwonej pięknej sukni, która, jak się później okazuje nie jest przypadkowa. Widać, iż kobieta w tej książce będzie przedstawiona, jako ta, która ma władzę. Oprócz niej widnieje, także chłopak, który jest odwrócony przodem do niej i wyraźnie widać, że jest w nią zapatrzony i będzie jej słuchał.

"Dwanaście warunków Pani Prezes" to książka przepełniona miłością, uczuciem, erotyzmem, ale także biznesem. Ukazująca współczesny problem, jakim jest sponsoring młodych ludzi przez zamożne kobiety, ale także pokazująca jak rodzi się taka relacja. Osoby, które zostały skrzywdzone z jakiś powodów w przeszłości i niosą na plecach ciężki bagaż doświadczeń często decydują się na taką relację bo nie umieją zaangażować się w prawdziwą miłość, a także nie umieją nawiązać "zdrowych" relacji z drugą osobą. W tej książce bardzo ważna rola została przypisana głównemu bohaterowi ponieważ to on nauczył ją kochać i patrzeć na drugiego człowieka, nie przez pryzmat biznesu, ale przez pryzmat ciepła i miłości. 

Nie jest to książka bardzo ciężka i na początku może się wydawać, że autorka stworzyła fabułę wzorując się na Greyu, ale czytając, z każdą kolejną stroną czytelnik jest coraz bardziej ciekawy, jak potoczą się dalsze losy bohaterów i jakie jeszcze niespodzianki szykuje dla nas Marta Milda.

Osobiście książkę polecam na zimowy wieczór 

Moja ocena: 8,5/10

Dane techniczne:
Tytuł: Dwanaście warunków Pani Prezes
Autor: Marta Milda
Wydawnictwo: Novae Res
Data premiery: 11.02.2019
Liczba stron:478
Za możliwość przeczytania dziękuję wydawnictwu Novae Res

Komentarze

 1. Raczej nie jest to książka dla mnie. 😊

  OdpowiedzUsuń
 2. Fabuła mnie zainteresowała. Zapisuję sobie jej tytuł.

  OdpowiedzUsuń
 3. Brzmi ciekawie, będę pamiętać o tej książce. ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Chyba jeszcze nie czytałam książki, w której bohaterem byłby student historii :D
  Pozdrawiam Zakładka do Przyszłości

  OdpowiedzUsuń
 5. Coś czuję, że nie sięgnę po tę książkę... Lubię nieco inną literaturę :)

  Pozdrawiam,
  Ksiazkowa-przystan.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Czytam powieści tego gatunku od czasu do czasu. Ta już gdzieś przemknęła mi przed oczyma, ale nie miałam okazji jej poznać. Widzę, że całkiem wysoko ją oceniłaś. Może więc dam jej jeszcze szansę.

  OdpowiedzUsuń
 7. Premiera 11 lutego :) idealna książka na walentynki ;) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy komentarz :)