"To tylko przyjaciel" Abby Jimenez

 

 
CO PISZE NA OKŁADCE
 
 Ta powieść stanie się hitem nadchodzącego lata! Podnosi na duchu, chwyta za serce i wzrusza do łez. A przy tym pozostaje w pamięci jeszcze długo po lekturze! „To tylko przyjaciel” to świetnie napisana, subtelna i zabawna komedia romantyczna w stylu kultowych filmowych historii. Abby Jimenez przekonuje w niej, że marzenia się spełniają, a prawdziwa miłość może pokonać wszelkie przeszkody.
 
RECENZJA
 
Główną bohaterką książki jest Kristen - młoda dziewczyna, która prowadzi swój własny sklep internetowy z akcesoriami dla psów, ma chłopaka Tylera, który służy w armii. Jest bardzo towarzyska, ma wielu przyjaciół m.in. Brandona i Sloan, u których ma być świadkową na ślubie. Pewnego dnia podczas stłuczki poznaje Joshua. Początkowo nie przypadają sobie do gustu, lecz później, gdy okazuje się, że mają brać udział w tym samym weselu  zawiązuje się między nimi dziwna więź. Jednak dziewczyna podświadomie wie, że nic z tego nie będzie, ponieważ ona ma chłopaka i inne problemy m.in zdrowotne. Wie, że nigdy nie da mu tego, co on najbardziej pragnie więc stara się go do siebie zniechęcić. Proponuje mu przyjaźń, bez miłości. Czy Josh przystanie na jej propozycję? Co z tego wyniknie?
 
Abby Jimenez stworzyła powieść, która może wydarzyć się w naszych realiach. Poruszyła wiele trudnych tematów m.in. problemy z miesiączką, bezpłodnością. Nie boi się mówić głośno o problemie, który dotyka wiele kobiet. Nasza główna bohaterka boryka się z tym i przez to odpycha miłość chłopaka. Wydaje jej się, że nie jest pełnowartościową kobietą i nie może zapewnić chłopakowi tego, o czym on najbardziej marzy. Autorka pokazuje problem, który może dotknąć każdą z nas. 
 
 
 
"To tylko przyjaciel" jest to świetnie napisana książka. Autorka nie tylko porusza w niej wątek romantyczny, ale skupia się na wielu innych problemach m.in. problemy zdrowotne, żałoba, opieka nad osobą przeżywającą żałobę. Ta historia z jednej strony rozśmieszała, natomiast jej koniec spowodował, że łza zakręciła się w oku.
Książka napisana jest lekkim językiem, czyta się ją szybko, a czytelnik zatraca się w tej historii.
 
Polecam ją z całego serca. Myślę, że ma ona szansę zostać historią lata 2020. 
 
Moje ocena: 9/10
 
DANE TECHNICZNE:
 
Tytuł: To tylko przyjaciel
Autor: Abby Jimenez
Wydawnictwo:MUZA S.A
Data premiery: 15.07.2020
Liczba stron: 479
 
Za możliwość przeczytania dziękuję wydawnictwu MUZA S.A


Moi Kochani dziękuję Wam za każdy komentarz. Nie zawsze jestem z Wami ale staram się nadrabiać zaległości. Każde słowo, które tutaj od Was czytam jest dla mnie bardzo ważne :)
 
Pozdrawiam :)
Komentarze

 1. Mam na czytniku i czeka na swoją kolej

  OdpowiedzUsuń
 2. Cieszę się, że ta książka ci się spodobała. Sama niebawem zamierzam ją przeczytać.

  Książki jak narkotyk

  OdpowiedzUsuń
 3. Rewelacyjna powieść, która mnie mocno wciągnęła i do tego wzruszyła.

  OdpowiedzUsuń
 4. Kolejna pozytywna opinia o tej książce zachęca do przeczytania.

  OdpowiedzUsuń
 5. Mnie również ta książka bardzo się podobała. 😊

  OdpowiedzUsuń
 6. Również jestem nią zachwycona :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Właśnie czytam i bardzo mi się podoba 😊

  OdpowiedzUsuń
 8. Skoro to może być książka lata, koniecznie muszę się za nią czym prędzej zabrać. Czekam właśnie na swój egzemplarz :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Czytałam tę książkę i szalenie mi się spodobała. Po prostu rewelacja!

  OdpowiedzUsuń
 10. Słyszałam już o tej książce, ale nie czułam się nią zainteresowana do tej pory. Myślę jednak, że się skuszę, bo ostatnio szukam lektur tego typu ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Świetna strona, polecam od siebie rytuały miłosne

  OdpowiedzUsuń
 12. Bardzo polecam witrynę https://najlepsze-seo.blogspot.com gdzie możecie poczytać wiele artykułów na temat pozycjonowania stron www.

  OdpowiedzUsuń
 13. Ladna strona, od siebie bardzo polecam https://aness.waw.pl/ bloga z artykułami o różnej tematyce.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy komentarz :)