"Niegrzeczny idol" Kristen Callihan

Kochani

Z racji, że pogoda nie nastraja na górskie wycieczki, pozostaje  zatopić się w lekturze.
Dziś przychodzę do Was z najnowszą książką wydawnictwa MUZA "Niegrzeczny idol"
Jest to pierwszy tom serii VIP


    CO PISZE NA OKŁADCE

Dzika namiętność i szalenie przystojny muzyk.

Historia romansu osadzonego w oszałamiającym świecie gwiazd rocka.

Książkę polecają K.N. Haner i K.A. Figaro

Niczym w kinowym hicie Narodziny gwiazdy wspólna trasa koncertowa daje początek miłości pełnej namiętności i pożądania. Miłości bożyszcza tłumów Killiana do Libby – zwykłej dziewczyny z sąsiedztwa, która okazała się bardziej uzależniająca niż wszystkie fanki świata.

Czy dziewczynie uda się zatrzymać idola, skoro cały świat chce jej go odebrać?

(źródło: www.empik.com)

RECENZJA

Ona - Liberty Bell to młoda 25-letnia dziewczyna, samotniczka, która mieszka w domu po rodzicach i rzadko go opuszcza. Pewnego dnia na swoim podjeździe znajduje pijanego chłopaka, który zdemolował jej trawnik. Jest wściekła, gdyż chłopak, nie dość, że zdemolował jej trawnik to w dodatku zwymiotował na nią. Polewa go wodą, zaciąga go do swojego domu, myje go, a następnie pozwala mu spać w swojej sypialni. Następnego dnia okazuje się, że pijany menel to jej nowy sąsiad. Jak znajomość z chłopakiem wpłynie na życie dziewczyny?

"To jak zbroja, Libby. Jeśli odsłonisz całą siebie, świat wyciśnie cię jak cytrynę. Lecz jeśli na imprezach odgrywasz rolę, ujawniasz tylko część, czyli robisz dokładnie to, co wszyscy, zyskujesz wolność."

W książce, na pierwszy plan wysuwa się dwóch głównych bohaterów. Ona, czyli Libby jest młodą dziewczyną, która już od najmłodszych lat związana jest z muzyką, gdyż pochodziła z rodziny muzyków. Mieszkała z rodzicami, lecz ci zginęli i została sama. Zaszyła się w swoim domu i na pierwszy rzut oka może się wydawać, że jest ona nieśmiała i boi się własnego cienia, natomiast z biegiem wydarzeń poznajemy ją jako osobę pewną siebie, niedającą sobie w kaszę dmuchać i mającą własne zdanie. On, gwiazda rocka, który na pozór może wydawać się jako osoba bardzo pretensjonalna i przyzwyczajona do wygód.. Gdy go poznajemy, okazuje się, że jest to chłopak bardzo dojrzały, ceniący wartość pieniądza i nie pokazujący, że je ma. Brakuje mu ciepła, czułości i szuka swojego miejsca na ziemi.

"Jej głos jest jak rozpuszczone masło na toście. Pełen smutku, miękki, ochrypły. Jest w nim pragnienie, tyle pragnienia. I ból."

Sam tytuł "Niegrzeczny idol" jest bardzo intrygujący. Czytelnik wie jedynie, iż będzie to związane z zespołem muzycznym. Autorka pokazała bardzo nietuzinkowy obraz zespołu muzycznego. Jest to zespół, który składa się z mężczyzn. Na pierwszy rzut oka wydają się bardzo imprezowi i podchodzący do życia bardzo lekko, natomiast jedno wydarzenie zmienia w ich życiu wszystko. Są to chłopcy, którym zaczyna przeszkadzać takie życie, już nie pasuje im bycie królami klubów po koncertach i to, żeby w każdym klubie była inna panna. Ciężko pracują na próbach, aby ich muzyka była jeszcze lepsza. Czytelnik zauważa, iż wcale bycie wielką gwiazdą nie jest łatwym zadaniem i kosztuje to wiele wyrzeczeń i poświęceń.

Kristen Callihan napisała bardzo przyjemną książkę na jedno popołudnie. Jest to książka, przy której można się odprężyć i zrelaksować. Język jest prosty, a bohaterowie wykreowani są w taki sposób, że łatwo jest ich polubić.

Moja ocena to 9/10
 
Tytuł: Niegrzeczny idol
Autor: Kristen Callihan
Wydawnictwo: MUZA
Data premiery: 17 czerwiec 2020
Liczba stron: 479


Za książkę dziękuję wydawnictu MUZA
Komentarze

 1. Książka idealna na wakacyjny czas. Lubię takie klimaty.

  OdpowiedzUsuń
 2. Zgadzam się z Wiolą. Na wakacje idealna. 😊

  OdpowiedzUsuń
 3. Jako, że uwielbiam muzykę jestem pewna, że taka historia bardzo by mi się spodobała.

  OdpowiedzUsuń
 4. Słyszałam o tej książce i mam w planach ją przeczytać :D
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 5. Muszę koniecznie przeczytać tę książkę, bo uwielbiam tego typu historie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Właśnie niedługo będę czytała tę powieść :D
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. Wysoko ją oceniłaś :) Czytałam i przyznaję uczciwie, że i mnie pozytywnie zaskoczyła.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy komentarz :)