"Grzeszny doktor" Whitney G.

Kochani :)

Dziś przychodzę do Was z książką Whitney G. "Grzeszny doktor" Jest to druga część serii Intensywne doznania.


CO PISZE NA OKŁADCE

Potrzebujesz solidniej dawki mocnych wrażeń? "Grzeszny doktor" chętnie zbada twoje potrzeby.

Garrett Ashton jest lekarzem w prywatnej nowojorskiej klinice. Cenionym i niezwykle przystojnym – każda kobieta na jego widok czuje, że potrzebuje pilnej wizyty. Po godzinach lubi ostry seks i sprośne rozmowy na czacie randkowym z tajemniczą nieznajomą.

Ambitna Natalie zostaje przeniesiona na rezydenturę do nowej kliniki i wcale nie jest z tego zadowolona. W życiu prywatnym także jej się nie układa – każda kolejna randka okazuje się klapą. Zrezygnowana, postanawia spotkać się na żywo ze swoim przyjacielem poznanym w sieci.

Kiedy nieoczekiwanie odkrywa, że znajomy ukrywający się pod nickiem D-Doctor jest jej nowym przełożonym, sprawy totalnie się komplikują.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

RECENZJA

Głównym bohaterem, tego krótkiego opowiadania jest Garrett Ashton, przystojny lekarz w prywatnej nowojorskiej klinice. Ma rzesze pacjentek, które wzdychają do niego i przychodzą, tylko po to, aby na niego popatrzeć, choć nic im nie dolega. Mężczyzna jest samotny i od wielu miesięcy utrzymuje kontakt z nieznajomą dziewczyną. Oboje wyjawiają sobie największe fascynacje, lecz mają pewne zasady, których nie łamią np. nie wysyłają sobie swoich zdjęć oraz nie spotykają się.

Drugą bohaterką opowiadania jest Natalie, która w chwili, gdy ją poznajemy, traci posadę w szpitalu, lecz dzięki świetnym referencjom udaje jej się od razu znaleźć pracę w prywatnej klinice. Jej przełożonym jest Garrett. W życiu prywatnym nie układa jej się dlatego, postanawia spotkać się z mężczyzną, z którym od kilku miesięcy wymienia się wiadomościami. Jak wielkie jest jej zdziwienie, gdy okazuje się, że jest to Garrett. Czy dziewczyna przyzna się lekarzowi, że jest nieznajomą z internetu? Czy Garrett i Natalie dogadają się w pracy? Jak potoczą się ich losy? Przeczytajcie sami...

Tak jak już wcześniej pisałam jest to druga część serii "Intensywne doznania", wprawdzie nie czytałam pierwszej części, ale autorka, tak pokierowała tą serią, że każda książka to inna historia. Czyta się ją bardzo szybko, gdyż jest to opowiadanie 180 stronicowe, a więc bardzo krótkie. Czasem mam wrażenie, że, aż za krótkie, gdyż z chęcią poznałabym głębiej bohaterów, ich uczucia oraz emocje, jakie im towarzyszą. Whitney G mogła bardziej rozbudować książkę i wpleść więcej ciekawszych wątków.

Poza tym jednym minusem książka jest idealna na jedno popołudnie. Lekka, przyjemna, dobra np. po ciężkim dniu pracy. Szybko się ją czyta, ale też szybko wypada  z pamięci.

Jeśli macie ochotę na krótki romans. Polecam :)

Moja ocena: 6/10

DANE TECHNICZNE:

Tytuł: Grzeszny doktor
Autor: Whitney G
Wydawnictwo: Kobiece
Data premiery: 03.06.2020
Liczba stron: 192

Za możliwość przeczytania dziękuję wydawnictwu KOBIECE
Komentarze

 1. Nie czytałam pierwszej części, ale dobrze, że można zacząć drugą bez znajomości pierwszego tomu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Pomimo tego, że można ją czytać bez znajomości pierwsze, to jednak wolałabym iść tomami, ale ta seria też nie do końca mnie interesują, więc wątpię, że ją przeczytam.

  Książki jak narkotyk

  OdpowiedzUsuń
 3. Na letni wypoczynek w sam raz :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wydaje się to książka idealna na wakacje. 😊

  OdpowiedzUsuń
 5. Mogłabym się kiedyś na nią skusić :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Kiedyś może skuszę się na tę książkę i na poprzednią część. Teraz jednak mam inne w planach. ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Fajny, ale dla nie za krótki. Taka płyciutka lekturka, chociaż faktycznie jako taki przerywnik się nadaje. Też dałabym 6/10.

  OdpowiedzUsuń
 8. O tej książce jeszcze nie słyszałam ale od czasu do czasu lubię przeczytać takie lekkie i niezobowiązujące pozycje :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za każdy komentarz :)